image image image

Kontakt

Masz zadłużenie w banku albo firmie pożyczkowej (parabanku)?  Twój dług został skupiony przez Fundusz sekurytyzacyjny lub inny podmiot gospodarczy? Ubezpieczyciel przyznał Ci za niskie odszkodowanie? Twój kontrahent lub pracodawca nie chce wypłacić należnego Ci wynagrodzenia? Czujesz się oszukany przez swojego pracodawcę, ubezpieczyciela lub partnera handlowego? Leasingodawca wypowiedział Ci umowę leasingu? Masz inne wątpliwości co uczciwości i zgodnego z prawem sposobu postępowania swojego kontrahenta?

Daj sobie pomóc i skontaktuj się z Nami. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza znajdującego się poniżej. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju; odległość nie jest dla Nas problemem.

Opisz dokładnie swoją sprawę i dołącz skany dokumentów, co usprawni kontakt między Nami i umożliwi nam wydanie poprawnej opinii w Państwa sprawie. Jeśli nie posiadasz możliwości przesłania nam skanów dokumentów, prześlij je listem na adres Naszej siedziby.

Na każdą Państwa wiadomość udzielamy odpowiedzi w ciągu 7 dni roboczych. W przypadku braku odpowiedzi w tym terminie uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny.

Nowoczesne Centrum Antywindykacji

ul. Ostrowskiego 7/007, 53-238 Wrocław

/Nowoczesne-Centrum-Antywindykacji

Jaki jest Twój problem?

Imię i nazwisko

E-mail

Nr. telefonu

Wiadomość

Polityce Prywatności.*

Copyright © Nowoczesne Centrum Antywindykacji
wiwi